NASZA KADRA

Poniedziałek 20 stycznia 2020
 

W naszych placówkach pracują wspaniałe Ciocie (w ten sposób zwracają się do nas zarówno dzieci jak i ich rodzice). Wszystkie Ciocie pracujące w Maluszkowie posiadają wyższe wykształcenie pedagogiczne lub mają ukończony kurs Opiekuna Dziecięcego. W naszych placówkach pracuje także pielęgniarka lub położna. Nasza kadra to zespół młodych, zaangażowanych i pełnych pasji ludzi, którzy dbają o wszechstronny rozwój swoich wychowanków oraz ciepłą i przyjazną atmosferę. Swoją pasją i zaangażowaniem inspirują i motywują maluchy do poznawania otaczającego je świata oraz do odkrywania własnych talentów. Kadra Maluszkowa to ludzie, dla których dobro dziecka jest priorytetem.

Wykształcenie jest ważne, ale w pracy z dziećmi ważniejsze jest to, że Ciocie po prostu kochają dzieci, a praca z nimi sprawia im ogromną przyjemność. Nasze Ciocie są odpowiedzialne i kreatywne oraz chętnie służą dobra radą. Znają wszystkie sposoby na pokonanie nudy oraz na zły humorek Malucha. Ciocie biegają, skaczą, tańczą i śpiewają, robią wszystko, żeby pobyt dziecka w placówce upłynął mu na zabawach, które usprawnią jego rozwój. Kiedy zaistnieje potrzeba, to wysłuchają malucha, przytulą i otrą jego łezki. Ciocie to osoby pełne pasji i miłości, które świadomie dokonały wyboru swojej ścieżki zawodowej tak, aby ich praca była związana z maluszkami.

Ciocie są przede wszystkim dla dzieci, ale także dla Was – Rodzice. Jeśli macie jakikolwiek problem wychowawczy, zdrowotny, albo chcecie porozmawiać z kimś doświadczonym w pracy z dziećmi, każda Ciocia chętnie Was wysłucha, porozmawia, nakieruje i doradzi.

Wasze dzieci i codzienny kontakt z nimi daje Ciociom motywację do ciągłego rozwoju, doskonalenia swojego warsztatu pracy, zdobywania nowych umiejętności i stawania się lepszym człowiekiem i nauczycielem.

Ciocie w wszystkich placówkach preferują różne metody pracy, kierują się jednak wspólnym celem – ROBIĄ WSZYSTKO TAK, ABY DZIECKO CZUŁO SIĘ JAK W DOMU!

 

Nauczyciel to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to, co w nim najlepszego, cudzym dzieciom?

(D. Beisser)

Ciocia Beata – opiekunka dziecięca, ukończyła kurs opiekunki dziecięcej. Z placówką "Maluszkowo" związana od stycznia 2019. Jest osoba pogodną, pracowitą i bardzo zaangażowana w prace z dziećmi. Lubi podejmować nowe wyzwania a powierzone jej zadania wykonuje z dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością Ma świetny kontakt zarówno z dziećmi jak i z rodzicami

Ciocia Martyna - opiekunka dziecięca, ukończyła studia licencjackie  I stopnia na kierunku Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna na Uniwersytecie Rzeszowskim. Obecnie kontynuuję naukę na studiach zaocznych II stopnia w tym samym kierunku. Pracowała również z dziećmi jako wychowawca kolonijny oraz w prywatnym przedszkolu ,,Miś". Doświadczenie zdobywała na praktykach zawodowych, które odbywała podczas studiów. Związana z placówką "Maluszkowo" od czerwca 2019 roku. Jest osobą miłą, zawsze uśmiechniętą, kreatywną, pomocną oraz zaangażowaną. Praca z dziećmi daje jej ogromną radość oraz motywację do rozwoju.  

Ciocia Weronika - opiekunka dziecięca. Ukończyła kurs na opiekunkę dziecięcą w żłobku lub klubie dziecięcym. Od 2016 roku związana ze żłobkiem Maluszkowo na ul. Strzelniczej, od stycznia 2020r. z placówką w Jasionce. W stosunku do dzieci jest osobą miłą oraz opiekuńczą. Podchodząc do nich z ciepłem i uśmiechem budzi w nich zaufanie. 

CIOCIA OLA - opiekunka dziecięca. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Rzeszowskim, na kierunku Pedagogika Resocjalizacyjna. Różnorakie prace plastyczne i śpiew to jej przepis na poprawę nastroju. Pracę z dziećmi rozpoczęła we wrześniu 2019r. Przebywanie z najmłodszymi daje jej ogromną satysfakcję, bowiem nie ma lepszej nagrody od uśmiechu maluszka.

Ciocia Paulina – opiekunka dziecięca. Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego. Ukończyła studia licencjackie na kierunku Nauki o Rodzinie o specjalności Asystent osoby niepełnosprawnej oraz studia magisterskie na kierunku Pedagogika Opiekuńczo – Wychowawcza. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe z Zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Związana z placówką od stycznia bieżącego roku. Pracowała w innym żłobku zdobywając doświadczenie przez rok. Osoba miła, troskliwa w stosunku do dzieci.

Ciocia Magda – opiekunka dziecięca, ukończyła studia licencjackie I stopnia na Uniwersytecie Rzeszowskim na kierunku Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Obecnie kontynuuje naukę na studiach zaocznych II stopnia w tym samym kierunku. Doświadczenie zdobywała na praktykach zawodowych, które odbywała podczas studiów. Pracowała jako opiekun i animator w Centrum Rozrywki Kolorowy Świat. Jest osobą opiekuńczą, miłą, uśmiechniętą, pomocną oraz zawsze zaangażowaną. Praca z dziećmi sprawia jej ogromną radość i satysfakcje.

 
 Powrót do poprzedniej strony